Piaskownice Jest 18 produktów.

na stronę
 • Specjalną propozycją w naszej ofercie elementów do zabawy w piasku jest zestaw z piaskownicą.  Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/1. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, tworzących kwadrat o wymiarach 3,10 x 3,10 m. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy.

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/2. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, wtorzących kwadrat o wymiarach 1,6 x 1,6 m. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. 

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/3. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, tworzących kwadrat o wymiarach 2,10 x 2,10 m. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy.

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/6. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt sześcioboku. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Stolik kwadratowy GT-0034/7 to minaturowy element wyposażenia placu zabaw. Stosowany jest w szczególności jako uzupełnienie piaskownic. Noga wykonana jest z belki drewnianej, a blacik z kolorowego HDPE. 

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk prostych GT-0034/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Specjalną propozycją w naszej ofercie elementów do zabawy w piasku jest Piaskownica integracyjna GT-0077. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt kwadratowy. Dodatek stanowi kolorowy stolik wykonany z HDPE. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Specjalną propozycją w naszej ofercie elementów do zabawy w piasku jest zestaw do piaskownicy.  Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk w kształcie serduszka GT-0134/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Stolik chmurka GT-0234/7 to minaturowy element wyposażenia placu zabaw. Stosowany jest w szczególności jako uzupełnienie piaskownic. Noga wykonana jest z belki drewnianej, a blacik z HDPE. Specjalnie dla naszych klientów możliwe jest wprowadzenie zmian systemowych, w tym kształtów i kolorów.

 • Stolik koniczynka GT-0234/7 to minaturowy element wyposażenia placu zabaw. Stosowany jest w szczególności jako uzupełnienie piaskownic. Noga wykonana jest z belki drewnianej, a blacik z HDPE. Specjalnie dla naszych klientów możliwe jest wprowadzenie zmian systemowych, w tym kształtów i kolorów.

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk w kształcie gruszki GT-0234/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk w kształcie misia GT-0235/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Nasza oferta została poszerzona o możliwość zadaszenia piaskownicy kwadratowej GT-0334/1 - rozwiązanie takie chroni nasze pociechy przed deszczem i słońcem, a także stanowi atrakcyjny dodatek architektoniczny. Wystraczy skontaktować się z naszym działem handlowy w celu ustalenia wielkości piaskownicy, by wyposażyć swój plac zabaw w urządzenie ładne i...

Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów