Piaskownice Jest 15 produktów.

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/1. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt kwadratowy o wymiarach 3 x 3 m. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie...

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/2. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt kwadratowy o wymiarach 1,6 x 1,6 m. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na...

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/3. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt kwadratowy o wymiarach 2 x 2 m. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie...

 • Godziny świetnej zabawy na dużym i małym placu zabaw od zawsze dostarczają piaskownice, w tym nasza Piaskownica GT-0034/6. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt sześcioboku. Urządzenie posiada narożne siedziska. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Stolik kwadratowy GT-0034/7 to minaturowy element wyposażenia placu zabaw. Stosowany jest w szczególności jako uzupełnienie piaskownic. Noga wykonana jest z belki drewnianej, a blacik z HDPE. Specjalnie dla naszych klientów możliwe jest wprowadzenie zmian systemowych, w tym kształtów i kolorów.

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk prostych GT-0034/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Specjalną propozycją w naszej ofercie elementów do zabawy w piasku jest Piaskownica integracyjna GT-0077. Wykonano ją z belek drewnianych o przekroju okrągłym, ułożonym w kształt kwadratowy. Dodatek stanowi kolorowy stolik wykonany z HDPE. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk w kształcie serduszka GT-0134/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Stolik chmurka GT-0234/7 to minaturowy element wyposażenia placu zabaw. Stosowany jest w szczególności jako uzupełnienie piaskownic. Noga wykonana jest z belki drewnianej, a blacik z HDPE. Specjalnie dla naszych klientów możliwe jest wprowadzenie zmian systemowych, w tym kształtów i kolorów.

 • Stolik koniczynka GT-0234/7 to minaturowy element wyposażenia placu zabaw. Stosowany jest w szczególności jako uzupełnienie piaskownic. Noga wykonana jest z belki drewnianej, a blacik z HDPE. Specjalnie dla naszych klientów możliwe jest wprowadzenie zmian systemowych, w tym kształtów i kolorów.

 • Siedziska z HDPE stanowią uzupełnienie piaskownic, dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupu siedzisk w kształcie gruszki GT-0234/8. Możliwość wprowadzenia zmian systemowych na życzenie klienta, w tym kształtu lub koloru siedzisk.

 • Nasza oferta została poszerzona o możliwość zadaszenia piaskownicy kwadratowej GT-0334-1 - rozwiązanie takie chroni nasze pociechy przed deszczem i słońcem, a także stanowi atrakcyjny dodatek architektoniczny. Wystraczy skontaktować się z naszym działem handlowy w celu ustalenia wielkości piaskownicy, by wyposażyć swój plac zabaw w urządzenie ładne i...

 • Nasza oferta została poszerzona o możliwość zadaszenia piaskownicy sześciobocznej GT-0334/6 - rozwiązanie takie chroni nasze pociechy przed deszczem i słońcem, a także stanowi atrakcyjny dodatek architektoniczny. Wystraczy skontaktować się z naszym działem handlowy w celu ustalenia wielkości piaskownicy, by wyposażyć swój plac zabaw w urządzenie ładne i...

 • Domek GT-0919 + GT-0077 to przyjazna, zadaszona konstrukcja z ławką. W tym miejscu pociechy znajdą schronienie od słońca i chwilę na złapanie oddechu pomiędzy szaloną zabawą. Zestaw posiada piaskownicę. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian systemowych...

 • Pozwól przeżyć swemu malcowi morską przygodę dzięki urządzeniu Statek GT-4013. Jest to konstrukcja łącząca klasyczny statek z piaskownicą. Urządzenie doskonale oddaje kształt i kolorystykę kutra. Zbudowane jest z drewna bezrdzeniowego lub klejonego oraz z HDPL/HPL. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów