Zabawa piaskiem i edukacja Jest 27 produktów.

na stronę
 • Urządzenie, które bawi i integruje, uczy i rozwija - tablica kółko i krzyżyk CM-0302. Cieszy się ono dużym zainteresowaniem, ponieważ doskonale uzupełnia place zabaw, zajmuje niewielką przestrzeń i rozwija wszystkie pociechy. Wykonana jest z rury stalowej malowanej proszkowo, montowanej bezpośrednio w gruncie.

 • Zabawa i nauka rachunku w jednym bezpiecznym urządzeniu? Oferujemy w tym celu bezpieczną i funkcjonalną tablicę z liczydłem CM-0302/1. Konstrukcję tworzy rura stalowa malowana proszkowo, na której zamocowana jest tablica wykonana z płyty z HDPE. Zapewnia to trwałość i przyjazne użytkowanie. Montaż słupów zabetonowanych w gruncie.

 • Zabawa w kalambury, szkołę lub konkurs rysowania na placu zabaw? Oferujemy w tym celu tablicę do rysowania CM-0303. Konstrukcję tworzy rura stalowa malowana proszkowo, na której zamocowana jest tablica wykonana ze sklejki malowanej farbą tablicową. Montaż słupów zabetonowanych w gruncie.

 • Zabawa połączona z nauką dla dzieci słabo widzących. Oferujemy w tym celu tablicę cyfry i litery Braile'a CM-0303/1. Konstrukcję tworzy rura stalowa malowana proszkowo, na której zamocowana jest tablica wykonana z płyty z HDPE. Montaż słupów zabetonowanych w gruncie.

 • Zabawa w sklep cieszy się u dzieci niesłabnącą popularnością. Oferujemy zatem Sklepik CM-0305, który bawi i uczy. Wykonany jest z rury ocynkowanej malowanej proszkowo. Pozostałe elementy wykonane są z HDPE. Montaż słupów betonowanych bezpośrednio w gruncie.

 • Piaskownice to stały i niezawodny element wyposażenia placów zabaw. Piaskownica CM-0400 jest wykonana z płyt HPL, stanowiących ścianki zamontowane do metalowej konstrukcji. Ławeczka i kolorowe, narożne siedziska wykonane sa z płyt HDPE. Możliwe wykonanie piaskownic w różnych wyamiarach, przy maksymalnym boku 3 m. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz...

 • Piaskownice to stały i niezawodny element wyposażenia placów zabaw. Piaskownica CM-0400/6 jest wykonana z płyt HPL, stanowiących ścianki zamontowane do metalowej konstrukcji. Ławeczka i kolorowe, narożne siedziska wykonane są z płyt HDPE. Możliwe wykonanie piaskownic w różnych wyamiarach, przy maksymalnym boku 3 m. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz...

 • Piaskownice to stały i niezawodny element wyposażenia placów zabaw. Piaskownica CM-0403 jest wykonana z płyt HPL, stanowiących ścianki zamontowane do metalowej konstrukcji. Zadaszenie, sklepik, ławeczka i kolorowe, narożne siedziska wykonane są z płyt HDPE. Oferta nie obejmuje piasku wewnątrz piaskownicy. 

 • Piaskownice to stały i niezawodny element wyposażenia placów zabaw. Zestaw do piasku CM-0404/1 stanowi zestawienie stolików z sitkiem, wzbogacając każdą piaskownicę na placu zabaw.

 • Piaskownice to stały i niezawodny element wyposażenia placów zabaw. Zestaw do piasku CM-0404/2 stanowi zestawienie stolików, sitek i wiaderka, wzbogacając każdą piaskownicę na placu zabaw.

 • Koparka, wykonana ze stali nierdzewnej, stalowi atracyjny element doposażenia placów zabaw.

 • Piaskownice to stały i niezawodny element wyposażenia placów zabaw. Fabryka piasku CM-0410/1 stanowi zestawienie różnorodnych stolików, rynienek, sitek, wiaderka i koparki, co zapewnia nieograniczone mozliwości i moc atrakcji w zabawie piaskiem.

 • Urządzenie wodne to niezwykle ciekawy i niestandardowy element wyposażenia placów zabaw. Stanowi zestawienie m. in. zbiorników, stolików, rynienek, sitek, wiaderka, zapewniając nieograniczone możliwości i moc atrakcji w zabawie wodą.

 • Zamknięty płotek składający się z zelementów takich jak lusterka, tablica do rysowania, labirynt oraz bulaje. Na życzenie klienta istnieje możliwoć zmiany konfiguracji oraz elementów.

 • Płotek składający się z zelementów takich jak Kółko i krzyżyk, lusterka, tablica do rysowania, labirynt oraz liczydło. Na życzenie klienta istnieje możliwoć zmiany konfiguracji oraz elementów.

Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów