MM Zestawy systemowe Jest 43 produktów.

na stronę
 • Zestaw MM-0100 to kompleksowa, wielowieżowa propozycja dostosowana do użytku dla wszystkich pociech odwiedzających place zabaw. Posiada wymiary dobrane dla mniejszych dzieci, atrakcyjną kolorystykę, jakościowe wykończenie i urządzenia, które dają nieskończone pomysły do wspólnej zabawy. Konstrukcja wykonana z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość...

 • Niespotykany zestaw MM-0101 zaprojektowano na kształt rampy najazdowej. Symulująca ulicę kontrukcja wzbogacona została o elementy integracyjne do nauki zasad ruchu drogowego oraz imitujące kierownicę i skrzynię biegów dla małych rajdowców. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Stworzony na wzór statku zestaw MM-0102 doskonale prezentuje się na nowoczesnych placach zabaw. Konstruowano go z dedykacją dla najmłodszych użytkowników, posiada więc dostosowane wymiary i atrakcyjną kolorystykę, a także wykończenie z elementami podróży morskich. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0103 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych. Zaprojektowany w formie zagrody z elementami integracyjnymi, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w różnym wieku. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Wyróżniają go precyzją wykończenia oraz zachęcające do zabawy kolory. Możliwość zmian...

 • Zestaw MM-0103/1 tworzy kompleksową zabawkę dla starszych. Zaprojektowany w formie zagrody z elementami integracyjnymi, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w różnym wieku. Zestaw wykonany z połączenia stali nierdzewnej i tworzywa. Wyróżniają go precyzją wykończenia oraz zachęcające do zabawy kolory. Możliwość zmian...

 • Zestaw MM-0103/7 tworzy kompleksową zabawkę dla starszych dzieci. Zaprojektowany w formie zagrody z elementami integracyjnymi, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w różnym wieku. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Wyróżniają go precyzją wykończenia oraz zachęcające do zabawy kolory. Możliwość...

 • Zestaw Zamek MM-0105 tworzy kompleksową zabawkę dla starszych dzieci. Zaprojektowany w formie Zamku z wieloma elementami wspinaczkowymi.  Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej  i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw Zamek MM-0105/1 tworzy kompleksową zabawkę dla starszych dzieci. Zaprojektowany w formie wysokiego Zamku z elementami wspinaczkowymi.  Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej  i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Wyróżniającym się zestawem jest MM-0106. Dzieci uwielbiają go przez fantastyczną kolorystykę i formę, która przypomina mały statek. Wszystko połączone w kompletny zestaw z wymiarami dostosowanymi dla najmłodszych. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa.

 • Wyróżniającym się zestawem jest MM-0106-1. Dzieci uwielbiają go przez fantastyczną kolorystykę i formę, która przypomina statek. Wszystko połączone w kompletny zestaw z wymiarami dostosowanymi dla najmłodszych pociech. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa oraz lin.

 • Zestaw MM-0200 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie domku z elementami integracyjnymi, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w przedziale wiekowym już od 1+. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0200/1 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie domku z elementami integracyjnymi i wiaderkiem, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w przedziale wiekowym już od 1+. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zabawa w kuchnie czy sklep od dziś staje się wspanialsza za sprawą zestawu MM-0201. Stanowi go wolnostojąca, zadaszona wieżyczka z podestem oraz blacikami. Wykończenie oraz kolorystyka nadają konstrukcji formę kuchni na powietrzu. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zabawa dziś staje się wspanialsza za sprawą zestawu MM-0203. Stanowi go wolnostojący statek ze sterem, kotwicą, kołem ratunkowym i trapami wspinaczkowymi. Idealny na pierwszą morską przygodę. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0204 posiada zadaszoną wieżyczkę oraz elementy integracyjne. Wymiary i kolorystyka konstrukcji dobrana została z myślą o najmłodszych dzieciach korzystających z naszych placów zabaw. Wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Wyposażenie zestawu stanowi plansza z grą w kółko i krzyżyk. Mozliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

Pokazuje 1 - 15 z 43 elementów