MM Zestawy systemowe Jest 43 produktów.

na stronę
 • Zestaw MM-0205/1 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie labiryntu z panelami edykacyjnymi przejściem tubowym. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w różnym wieku. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Dwuwieżowy zestaw dla maluchów MM-0300 cieszy się wielkim powodzeniem. Wymiary, kolorystyka i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny, szczególnie dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Zestaw posiada zjeżdżalnię, trap oraz pomst linowy.  Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Jednowieżowy zestaw dla maluchów MM-0300-1 cieszy się wielkim powodzeniem. Wymiary, kolorystyka i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny, szczególnie dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Zestaw posiada zjeżdżalnię oraz platformę wejściową.  Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zadaszona wieżyczka, zjeżdżalnia, przejście tubowe i wiaderko do piasku w jednym tworzą zestaw MM-0400/1. Dzieci uwielbiają go przez kolorystykę i formę, ponieważ wszystkie wymiary dobrane zostały z myślą o najmniejszych pociechach. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zadaszona wieżyczka, zjeżdżalnia, pomost linowy i sklepik w jednym tworzą zestaw MM-0401. Dzieci uwielbiają go przez kolorystykę i formę, ponieważ wszystkie wymiary dobrane zostały z myślą o najmniejszych pociechach. Wykonano go z połączenia stali nierdzewnej i HDPE. Intuicyjny montaż na stopach fundamentowych. Możliwość zmian systemowych na życzenie...

 • Wyróżniającym się zestawem jest MM-0401/2. Dzieci uwielbiają go przez fantastyczną kolorystykę i formę, na którą składa się konfiguracja pomostów ze zjeżdzlaną i przejściem linowym oraz panelami edukacyjnymi. Wszystko połączone w kompletny zestaw z wymiarami dostosowanymi dla najmłodszych pociech. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i HDPE.

 • Wyróżniającym się zestawem jest MM-0401/4. Dwuwieżowy zesstaw, który dzieci uwielbiają dzięki połączeniu zjeżdzalni, prześcia linowego, kółka i krzyżyk. Wszystko połączone w kompletny zestaw z wymiarami dostosowanymi dla najmłodszych pociech. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i HDPE.

 • Wspaniała propozycja dla maluchów, która kompaktowo wypełni przestrzeń placu zabaw, to MM-0402. Jest on projektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach, posiada dostosowany podest, elementy do zjeżdżania i zabawy w piasku. Konstrukcja wykonana z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Integracyjny metalowy zestaw MM-0500 jest przystosowany do użytku przez każde dziecko. Wymiary, elementy i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny. Zestaw posiada trapy, panele edukacyjne, a także zadaszoną wieżę i zjeżdżalnię oraz pomost linowy.  Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Integracyjny metalowy zestaw MM-0501 jest przystosowany do użytku przez każde dziecko. Wymiary, elementy i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny. Zestaw posiada trapy, panele edukacyjne, a także dwie wieże i zjeżdżalnie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Integracyjny metalowy zestaw MM-0502 jest przystosowany do użytku przez każde dziecko. Wymiary, elementy i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny. Zestaw posiada trap, panele edukacyjne, a także zadaszoną wieżę ze zjeżdżalnią i drabinkę poziomą. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0603 tworzy kompleksową zabawkę dla pociech w różnym wieku. Zaprojektowany w formie dwuwiezowego zestawu z przejściem rurowym, zjeżdzalnią i różnorodnymi wejściami.  Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0604 tworzy kompleksową zabawkę. Zaprojektowany w formie róznych przejść linowych i przeplotni pomiędzy czterema wieżami. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w różnym wieku. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0606 tworzy kompleksową zabawkę dla pociech w różnym wieku. Zaprojektowany w formie dwuwieżowego zestawu z przejściem rurowym, zjeżdzalnią i różnorodnymi wejściami oraz panelami edukacyjnymi. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0607 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie dwuwieżowego zestawu ze zjeżdzalniami, wspinaczkami i przeplotnią. Konstrukcja przeznaczona dla dzieci starszych. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. 

Pokazuje 16 - 30 z 43 elementów