Metalowe MM Jest 4 produktów.

  • Huśtawka wagowa Koniki MM-1700 to klasyczna propozycja wyposażenia placu zabaw. Wykonana jest z metalu, dostosowana wielkością dla najmodszych użytkowników. Montaż stalowej nogi betonowanej w gruncie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

  • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka MM-1800 to nowość dostosowana rozmiarami dla najmłodszych dzieci. Propozycja posiada rozwiązanie z siedziskiem typu pampers. Konstrukcja wykonana została ze stali o dużej trwałości. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka MM-1802 to nowość dostosowana wielkością dla najmłodszych dzieci. Propozycja posiada rozwiązanie z podwójnym siedziskiem (pampers, zwykłe). Konstrukcja wykonana została ze stali o dużej trwałości. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka MM-1804 to nowość dostosowana wielkością dla najmłodszych dzieci. Propozycja posiada rozwiązanie z siedziskiem typu bocianie gniazdo. Konstrukcja wykonana została ze stali o dużej trwałości. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów