Karuzele Jest 18 produktów.

na stronę
 • Linarium obrotowe GT-0800KM stanowi innowacyjne połączenie lin polipropylenowych oraz konstrukcji stalowej uzbrojonej w łożyska. Dzięki takiemu rozwiązaniu linarium staje się nie tylko elementem wspinaczkowym, lecz także swoistą karuzelą. Całość wykonana w sposób gwarantujacy długoletnie użytkowanie. 

 • Linarium obrotowe GT-0800KM/2 stanowi innowacyjne połączenie lin polipropylenowych oraz konstrukcji stalowej uzbrojonej w łożyska. Dzięki takiemu rozwiązaniu linarium staje się nie tylko elementem wspinaczkowym, lecz także swoistą karuzelą. Całość wykonana w sposób gwarantujacy długoletnie użytkowanie. 

 • Linarium obrotowe GT-0801KM/1 stanowi innowacyjne połączenie lin polipropylenowych oraz konstrukcji stalowej uzbrojonej w łożyska. Dzięki takiemu rozwiązaniu linarium staje się nie tylko elementem wspinaczkowym, lecz także swoistą karuzelą. Całość wykonana w sposób gwarantujacy długoletnie użytkowanie. 

 • Karuzela KM-0001DM to zabawka dedykowana najmniejszym pociechom kozystającym z naszych placów zabaw. Jest przystosowana w taki sposób, aby nasze maluchy mogły doskonale się bawić, bez obaw, że gabaryty i siła konstrukcji w tym przeszkodzą. Karuzela posiada talerz ze sklejki antypoślizgowej. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym trójramienna Dyzio KM-0001QA. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast z ryflowanego aluminium, gwarantując długoletnie użytkowanie. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym trójramienna Dyzio KM-0001QG. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast pokryto granulatem gumowym, przyjaznym w użytkowaniu szczególnie dla dzieci. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym trójramienna Dyzio KM-0001QS. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast ze sklejki antypoślizgowej, gwarantując bezpieczeństwo w każdych warunkach. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym czteroramienna Zyzio KM-0002QA. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast z ryflowanego aluminium, gwarantując długoletnie użytkowanie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym czteroramienna Zyzio KM-0002QG. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast pokryto granulatem gumowym, przyjaznym w użytkowaniu szczególnie dla dzieci. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym czteroramienna Zyzio KM-0002QS. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast ze sklejki antypoślizgowej, gwarantując bezpieczeństwo w każdych warunkach. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym wyposażoną w ławkę Hyzio KM-0003QA. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast z ryflowanego aluminium, gwarantując długoletnie użytkowanie. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym wyposażoną w ławkę Hyzio KM-0003QG. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast pokryto granulatem gumowym, przyjaznym w użytkowaniu szczególnie dla dzieci. 

 • Godziny śmiechu i nieprzerwanej zabawy na każdym placu zabaw umożliwiają karuzele, w tym wyposażoną w ławkę Hyzio KM-0003QS. Przyciąga kolorem, kształtem i dbałością wykończenia. Kontrukcję wykonano z rur stalowych, tależ natomiast ze sklejki antypoślizgowej, gwarantując bezpieczeństwo w każdych warunkach. 

 • Tradycyjnym rozwiązaniem w kategorii karuzel jest czterosobowa karuzela Nizio KM-0004Q. Posiada ona cztery ramiona zakończone zgrabnymi siodełkami z trwałego tworzywa sztucznego. Gabaryty i przyjazna kolorystyka sprawiają, że jest to rozwiązanie często wybierane przez naszych klientów. Wykonano ją ze stali malowanej proszkowo. 

 • Tradycyjnym rozwiązaniem w kategorii karuzel jest trzyosobowa karuzela Nizio KM-0004T. Posiada ona trzy ramiona zakończone zgrabnymi siodełkami z trwałego tworzywa sztucznego. Gabaryty i przyjazna kolorystyka sprawiają, że jest to rozwiązanie często wybierane przez naszych klientów. Wykonano ją ze stali malowanej proszkowo. 

Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów