Zestawy Integracyjne Jest 4 produktów.

  • Zestaw Urwis GT-0103A/2 gwarantuje wspólną zabawę dzięki elementom integracyjnym, zjeżdżalni oraz zadaszonej wieżyce. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, belki pozbawione są ostrych krawędzi, łączone siodłowo. Pozostałe elementy wykonane z HDPE/HPL. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian...

  • Integracyjny metalowy zestaw MM-0500 jest przystosowany do użytku przez każde dziecko. Wymiary, elementy i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny. Zestaw posiada trapy, panele edukacyjne, a także zadaszoną wieżę i zjeżdżalnię oraz pomost linowy.  Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

  • Integracyjny metalowy zestaw MM-0501 jest przystosowany do użytku przez każde dziecko. Wymiary, elementy i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny. Zestaw posiada trapy, panele edukacyjne, a także dwie wieże i zjeżdżalnie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

  • Integracyjny metalowy zestaw MM-0502 jest przystosowany do użytku przez każde dziecko. Wymiary, elementy i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny. Zestaw posiada trap, panele edukacyjne, a także zadaszoną wieżę ze zjeżdżalnią i drabinkę poziomą. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów