Producent placów zabaw poszukuje przedstawicieli handlowych chętnych do współpracy w ramach sprzedaży i realizacji placów zabaw.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów na terenie Województwa Dolnośląskiego, Śląskiego i Mazowieckiego
  • Obsługa klienta
  • Przygotowywanie ofert
  • Kompleksowa realizacja placów zabaw

Wymagania

  • Doświadczenie w branży min. 2 lata
  • Niezbędne doświadczenie w realizacji inwestycji związanych z placami zabaw lub małej architektury
  • Znajomość handlu i prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • Samodzielność
  • Znajomość MS-Office

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń na początku pracy
  • Współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju finansowego
  • Wsparcie zgranego i doświadczonego zespołu

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: logistyka@placezabaw.com.pl

Tel: 697-435-535