Piramidy możliwości Jest 5 produktów.

  • Piramida PM-8101 to wielopoziomowa konstrukcja pozwalająca na wszechstronną i bezpieczną zabawę naszym pociechom. Urządzenie posiada elementy wspinaczkowe i podest. Wykonane jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, belki pozbawione są ostrych krawędzi, łączone siodłowo. Pozostałe elementy wykonane z HPL lub HDPE. Możliwość zmian...

  • Piramida PM-8102 to wielopoziomowa konstrukcja pozwalająca na wszechstronną i bezpieczną zabawę naszym pociechom. Urządzenie posiada podest z połączoną zjeżdżalnią, a także linarium. Wykonane jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, belki pozbawione są ostrych krawędzi, łączone siodłowo. Pozostałe elementy wykonane z HPL. Możliwość...

  • Piramida PM-8201 to wielopoziomowa konstrukcja pozwalająca na wszechstronną i bezpieczną zabawę naszym pociechom. Urządzenie posiada elementy wspinaczkowe i podesty. Wykonane jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, belki pozbawione są ostrych krawędzi, łączone siodłowo. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

  • Piramida PM-8601 to konstrukcja pozwalająca na wszechstronną i bezpieczną zabawę naszym pociechom. Urządzenie posiada gęsto rozmieszczone linarium do wspinania. Wykonane jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, belki pozbawione są ostrych krawędzi, łączone siodłowo. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

  • Piramida PM-8602 to konstrukcja pozwalająca na wszechstronną i bezpieczną zabawę. Urządzenie posiada różnorodne elementy wspinaczkowe. Wykonana jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, belki pozbawione są ostrych krawędzi, łączone siodłowo. Pozostałe elementy wykonane z HPL. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów