Pojazdy i domki Jest 26 produktów.

na stronę
 • Tablica do rysowania GT-0044 jest jednym z najprostszych ale i najbardziej popularnych elementów integracyjnych i edukacyjnych w naszej ofercie. Gwarantuje ona dzieciom wspólną zabawę. Wykonana jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości.

 • Urządzenie integracyjne z grą w kółko i krzyżyk GT-0046 sprawdza się jako wyposażenie nowoczesnych placów zabaw. Jego konstrukcja pozwala na bezpieczną i przyjazną dla dzieci zabawę. Wykonane jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości.

 • Zestawienie elementów edukacyjnych - liczydła z grą w kółko i krzyżyk GT-0046/2 sprawdza się jako wyposażenie każdego placu zabaw. Jego konstrukcja pozwala na bezpieczną i przyjazną dla dzieci zabawę. Słupy wykoanane z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, panele edukacyjne - z tworzywa.

 • Zestawienie elementów edukacyjnych - sklepiku, liczydła, lairyntu i zegara z grą w kółko i krzyżyk oraz głuchym telefonem sprawdza się jako wyposażenie każdego placu zabaw. Jego konstrukcja pozwala na bezpieczną i przyjazną dla dzieci zabawę. Słupy wykoanane z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości, panele edukacyjne - z tworzywa.

 • Zabawa w sklep cieszy się u dzieci niesłabnącą popularnością. Oferujemy zatem Sklepik GT-0067, który bawi i uczy. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Pozostałe elementy wykonane są z HDPE lub HPL. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie.

 • Niebywałą zabawę małym miłośnikom czterech kółek gwarantuje Samochodzik Klakson GT-0069. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych. 

 • Domek GT-0919 to przyjazna, zadaszona konstrukcja z ławką. W tym miejscu pociechy znajdą schronienie od słońca i chwilę na złapanie oddechu w trakcie zabawy. Dzieci uwielbiają bawić się w tu w dom lub sklep. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Domek GT-0919 + GT-0077 to przyjazna, zadaszona konstrukcja z ławką. W tym miejscu pociechy znajdą schronienie od słońca i chwilę na złapanie oddechu pomiędzy szaloną zabawą. Zestaw posiada piaskownicę. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian systemowych...

 • Domek GT-0920 to przyjazna, zadaszona konstrukcja z ławką. W tym miejscu pociechy znajdą schronienie od słońca i chwilę na złapanie oddechu w trakcie zabawy. Zestaw posiada tablicę do rysowania. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Domek GT-0920/1 to przyjazna, zadaszona konstrukcja z ławką. W tym miejscu pociechy znajdą schronienie od słońca i chwilę na złapanie oddechu w trakcie zabawy. Zestaw posiada elementy edukacyjne. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie.

 • Domek GT-0921 to przyjazna, zadaszona konstrukcja z ławką. W tym miejscu pociechy znajdą schronienie od słońca i chwilę na złapanie oddechu w trakcie zabawy. Zestaw posiada tablicę do rysowania. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie.

 • Pociąg Oskar GT-4000 stanowi obszerne urządzenie wyposażone w elementy wspinaczkowe, zjeżdżalnię, zadaszony podest, a wszystko to z zachowaniem fantastycznego kształtu i kolorów. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego wysokiej trwałości. Pozostałe elementy wykonane z HDPL/HPL. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Pociąg Oskar GT-4001 stanowi urządzenie wyposażone w elementy wspinaczkowe, zjeżdżalnię, zadaszony podest, a wszystko to z zachowaniem fantastycznego kształtu i kolorów. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Pozostałe elementy wykonane z HDPL/HPL. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian...

 • Urządzenie GT-4002 Wagon A jest elementem wyposażenia placu zabaw, posiadającym zgrabny dach oraz podłużnie zlokalizowaną, podwójną ławkę. Może być stosowany jako dodatek do lokomotywy i pociągu, lub występować jako pojedyncze urządzenie. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. 

 • Urządzenie GT-4003 Wagon B jest elementem wyposażenia placu zabaw, posiadającym zgrabny dach oraz poprzecznie zlokalizowane ławki. Może być stosowany jako dodatek do lokomotywy i pociągu, lub występować jako pojedyncze urządzenie. Wykonany jest z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. 

Pokazuje 1 - 15 z 26 elementów