Ścieżka zdrowia Jest 47 produktów.

na stronę
 • Przeplotnia drewniana GT-0012 to część wielu ścieżek zdrowia. Wspinaczka na świeżym powietrzu jest zdrowa i poprawia motorykę. Dzięki niej swoją sprawność fizyczną polepszą zarówno starsi jak i młodsi użytkownicy. Przeplotnię wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Urządzeniem, które przetestuje sprawność w układzie ścieżki zdrowia jest Przeplotnia linowa GT-0013. Stanowi połączenie drewnianych elementów z linami polipropylenowymi, wzmacnianymi wewnętrznym splotem stalowym. Urządzenie wykonane z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Przeplotnia GT-0015 wykonana na wzór pajęczej sieci. Stanowi ona połączenie drewnianych elementów z linami polipropylenowymi, wzmacnianymi wewnętrznym splotem stalowym. Przeplotnię wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Przeplotnia GT-0016 to część wielu ścieżek zdrowia. Wyposażona została w siedzisko zamocowane na linie z polipropylenu. Dzięki niej swoją sprawność fizyczną polepszą zarówno starsi jak i młodsi użytkownicy. Przeplotnię wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Drabinka skośna GT-0018 może z powodzeniem służyć jako część zestawu ścieżki zdrowia, jak i samodzielny element. Dobór podobnych elementów pozwala skomponować zestaw sprawnościowy. Drabinkę wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Drabinka skośna GT-0018-1 może z powodzeniem służyć jako część zestawu ścieżki zdrowia, jak i samodzielny element. Urządzenie wyposażono dodatkowo w ściankę wspinaczkową. Drabinkę wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie.

 • Drabinka pozioma GT-0019 może z powodzeniem służyć jako część zestawu ścieżki zdrowia, jak i samodzielny element. Urządzenie pomaga znacząco poprawić sprawność fizyczną. Drabinkę wykonuje się z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie.

 • Belka z uchwytami GT-0020 może z powodzeniem służyć jako część zestawu ścieżki zdrowia, jak i samodzielny element. Urządzenie posiada uchwyty do ćwiczeń sprawnościowych. Urządzenie z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Wśród przyrządów ćwiczeniowych na ścieżce zdrowia znajdą sie także takie, które budują równowagę i koordynację ruchową, a wśród nich Pomost GT-0021. Stanowi go podłużna belka, mocowana na łańcuchach. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Wśród przyrządów ćwiczeniowych na ścieżce zdrowia znajdą sie także takie, które budują równowagę i koordynację ruchową, a wśród nich Pomost GT-0021/1. Stanowi go podłużna belka, mocowana na łańcuchach i podejścia skośne. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Sprawdź swą równowagę na oferowanym przez nas Pomoście GT-0022. Stanowi on idealne uzupełnienie ścieżek zdrowia i parków sprawnościowych. Przejście wykonane zostało z wąskiego paska materiału gumowego. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Sprawdź swą równowagę na oferowanym przez nas Pomoście GT-0024/1. Stanowi on idealne uzupełnienie ścieżek zdrowia i parków sprawnościowych. Przejście wykonane zostało z wiszącego paska materiału gumowego. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Zapoznaj się z oferowanym przez nas Pomostem GT-0025. Stanowi on idealne uzupełnienie ścieżek zdrowia i parków sprawnościowych. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Zapoznaj się z oferowanym przez nas Pomostem GT-0025/1. Stanowi on idealne uzupełnienie ścieżek zdrowia i parków sprawnościowych. Urządzenie to jest cenione wśród klientów przez swe kształty i estetykę. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian systemowych...

 • Zapoznaj się z oferowanym przez nas Pomostem GT-0027. Stanowi on idealne uzupełnienie ścieżek zdrowia i parków sprawnościowych. Urządzenie uzbrojone jest w liny polietylenowe wzmacniane splotem stalowym. Pomost wykonano z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach stalowych lub bezpośrednio w gruncie.

Pokazuje 1 - 15 z 47 elementów