Wahadłowe Jest 8 produktów.

  • site de rencontre dentiste Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1800 to propozycja najbardziej popularna - posiada dwa proste siedziska. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. 

  • video de gay black Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1802 to propozycja najbardziej popularna - posiada jedno proste siedzisko. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1803 to propozycja dla maluchów - posiada jedno siedzisko pampers. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montażu na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1804 to propozycja, która posiada siedzisko zwykłe i pampers. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. 

  • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1804 to propozycja, która posiada dwa siedziska pampers. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach. 

  • Fela GT-1806 to urządzenie łączące w sobie sześć osobnych huśtawek. Wyposażono ją w trzy siedziska zwykłe z oparciem oraz trzy siedziska w formie opon. Sześciokątna konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach.

  • Huśtawka Guliwer GU-2009 to urządzenie cenione przez naszych klinetów ze względu na przyjazne użytkowanie. Wyposażona jest w wygodne i obszerne siedzisko w formie kosza z lin polipropylenowych. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belak metalowa. Montaż na kotwach.

  • Huśtawka Konik Galopek KG-0001 to najnowsza propozycja wyposażenia placu zabaw. Wykonana jest z drewna bezrdzeniowego, a głowy koników z HDPE. Konstrukcja eliminuje ryzyko kleszczeń i upadków z wysokości. Montaż belek bezpośrednio w gruncie lub na stalowych kotwach.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów