Metalowe MM Jest 36 produktów.

na stronę
 • Zestaw MM-0100 to kompleksowa, wielowieżowa propozycja dostosowana do użytku dla wszystkich pociech odwiedzających place zabaw. Posiada wymiary dobrane dla mniejszych dzieci, atrakcyjną kolorystykę, jakościowe wykończenie i urządzenia, które dają nieskończone pomysły do wspólnej zabawy. Konstrukcja wykonana z połączenia stali ocynkowanej i HDPE. Możliwość...

 • Niespotykany zestaw MM-0101 zaprojektowano na kształt rampy najazdowej. Symulująca ulicę kontrukcja wzbogacona została o elementy integracyjne do nauki zasad ruchu drogowego oraz imitujące kierownicę i skrzynię biegów dla małych rajdowców. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Stworzony na wzór statku zestaw MM-0102 doskonale prezentuje się na nowoczesnych placach zabaw. Konstruowano go z dedykacją dla najmłodszych użytkowników, posiada więc dostosowane wymiary i atrakcyjną kolorystykę, a także wykończenie z elementami podróży morskich. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw Zamek MM-0105 tworzy kompleksową zabawkę dla starszych dzieci. Zaprojektowany w formie Zamku z wieloma elementami wspinaczkowymi.  Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej  i HDPE. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0200 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie domku z elementami integracyjnymi, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w przedziale wiekowym już od 1+. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0200/1 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie domku z elementami integracyjnymi i wiaderkiem, której część stanowi zadaszona wieżyczka. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w przedziale wiekowym już od 1+. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zabawa w kuchnie czy sklep od dziś staje się wspanialsza za sprawą zestawu MM-0201. Stanowi go wolnostojąca, zadaszona wieżyczka z podestem oraz blacikami. Wykończenie oraz kolorystyka nadają konstrukcji formę kuchni na powietrzu. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0204 posiada zadaszoną wieżyczkę oraz elementy integracyjne. Wymiary i kolorystyka konstrukcji dobrana została z myślą o najmłodszych dzieciach korzystających z naszych placów zabaw. Wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Wyposażenie zestawu stanowi plansza z grą w kółko i krzyżyk. Mozliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zestaw MM-0205/1 tworzy kompleksową zabawkę dla najmłodszych pociech. Zaprojektowany w formie labiryntu z panelami edykacyjnymi przejściem tubowym. Konstrukcja dopasowana dla dzieci w różnym wieku. Zestaw wykonany z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Dwuwieżowy zestaw dla maluchów MM-0300 cieszy się wielkim powodzeniem. Wymiary, kolorystyka i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny, szczególnie dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Zestaw posiada zjeżdżalnię, trap oraz pomst linowy.  Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Jednowieżowy zestaw dla maluchów MM-0300-1 cieszy się wielkim powodzeniem. Wymiary, kolorystyka i materiały dobrane zostały w taki sposób, aby plac zabaw był trwały i funkcjonalny, szczególnie dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Zestaw posiada zjeżdżalnię oraz platformę wejściową.  Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zadaszona wieżyczka, zjeżdżalnia, przejście tubowe i wiaderko do piasku w jednym tworzą zestaw MM-0400/1. Dzieci uwielbiają go przez kolorystykę i formę, ponieważ wszystkie wymiary dobrane zostały z myślą o najmniejszych pociechach. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej lub nierdzewnej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Zadaszona wieżyczka, zjeżdżalnia, pomost linowy i sklepik w jednym tworzą zestaw MM-0401. Dzieci uwielbiają go przez kolorystykę i formę, ponieważ wszystkie wymiary dobrane zostały z myślą o najmniejszych pociechach. Wykonano go z połączenia stali nierdzewnej i tworzywa. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Wyróżniającym się zestawem jest MM-0401/2. Dzieci uwielbiają go przez fantastyczną kolorystykę i formę, na którą składa się konfiguracja pomostów ze zjeżdzlaną i przejściem linowym oraz panelami edukacyjnymi. Wszystko połączone w kompletny zestaw z wymiarami dostosowanymi dla najmłodszych pociech. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa.

 • Wyróżniającym się zestawem jest MM-0401/4. Dwuwieżowy zestaw, który dzieci uwielbiają dzięki połączeniu zjeżdzalni, prześcia linowego, kółka i krzyżyk. Wszystko połączone w kompletny zestaw z wymiarami dostosowanymi dla najmłodszych pociech. Wykonano go z połączenia stali ocynkowanej i tworzywa.

Pokazuje 1 - 15 z 36 elementów