Drewniane GT Jest 16 produktów.

na stronę
 • Huśtawka wagowa Koniki GT-1700 to klasyczna propozycja wyposażenia placu zabaw. Wykonana jest z drewna bezrdzeniowego, a głowy koników z HDPE w kolorach: czerwonym, żółtym, pomarańczowym lub niebieskim. Montaż stalowej nogi w gruncie.

 • Huśtawka wagowa Tygyski GT-1701 to klasyczna propozycja wyposażenia placu zabaw. Wykonana jest z drewna bezrdzeniowego, a głowy tygrysków z HDPE. Konstrukcja eliminuje ryzyko kleszczeń i upadków z wysokości. Montaż stalowej nogi w gruncie.

 • Huśtawka wagowa Hipki GT-1702 to klasyczna propozycja wyposażenia placu zabaw. Wykonana jest z drewna bezrdzeniowego, a głowy hipopotamów z HDPE. Konstrukcja eliminuje ryzyko kleszczeń i upadków z wysokości. Montaż stalowej nogi w gruncie. 

 • Huśtawka wagowa Żyrafy GT-1703 to klasyczna propozycja wyposażenia placu zabaw. Wykonana jest z drewna bezrdzeniowego, a głowy żyraf z HDPE. Konstrukcja eliminuje ryzyko kleszczeń i upadków z wysokości. Montaż stalowej nogi w gruncie.

 • Huśtawka wagowa na sprężynach GT-1704 jest nowatorskim przedstawicielem swojej kategorii. Oprócz stalowej nogi zabetonowanej w gruncie, posiada także dwie sprężyny, napędzające huśtawkę. Belka wykonana jest z drewna bezrdzeniowego dużej trwałości. Zestaw zawiera gumowe odbojniki. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Huśtawka wagowa na sprężynach GT-1705 jest nowatorskim przedstawicielem swojej kategorii. Oprócz stalowej nogi zabetonowanej w gruncie, posiada także dwie sprężyny, napędzające huśtawkę. Belka wykonana jest z drewna bezrdzeniowego dużej trwałości, a głowy koników wykonano z HDPE. Zestaw zawiera gumowe odbojniki. Możliwość zmian systemowych na życzenie...

 • Huśtawka wagowa GT-1706 to klasyczna propozycja wyposażenia placu zabaw, przeznaczona dla czterech osób. Wykonana jest z drewna bezrdzeniowego, a głowy koników z HDPE. Konstrukcja eliminuje ryzyko kleszczeń i upadków z wysokości. Montaż stalowej nogi w gruncie.

 • Huśtawka wagowa GT-1707 jest przeznaczona dla czterech osób.  Belka wykonana jest z drewna klejonego dużej trwałości. Zestaw zawiera gumowe odbojniki. 

 • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1800 to propozycja najbardziej popularna - posiada dwa proste siedziska. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1802 to propozycja najbardziej popularna - posiada jedno proste siedzisko. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

 • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1803 to propozycja dla maluchów - posiada jedno siedzisko pampers. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montażu na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

 • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1804 to propozycja, która posiada siedzisko zwykłe i pampers. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Huśtawki wahadłowe stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oferowana przez nas Huśtawka GT-1804 to propozycja, która posiada dwa siedziska pampers. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belka - metalowa. Montaż na kotwach. 

 • Fela GT-1806 to urządzenie łączące w sobie sześć osobnych huśtawek. Wyposażono ją w trzy siedziska zwykłe z oparciem oraz trzy siedziska w formie opon. Sześciokątna konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Montaż na kotwach.

 • Huśtawka Guliwer GU-2009 to urządzenie cenione przez naszych klinetów ze względu na przyjazne użytkowanie. Wyposażona jest w wygodne i obszerne siedzisko w formie kosza z lin polipropylenowych. Konstrukcja wykonana została z drewna klejonego lub bezrdzeniowego dużej trwałości. Górna belak metalowa. Montaż na kotwach.

Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów