Mała Architektura Jest 44 produktów.

na stronę
 • Wiata AL-1400 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana z desek impregnowanych ciśnieniowo. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

 • Wiata AL-1401 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana belek oraz desek drewnianych. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

 • Altana AL-1500 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana z drewna klejonego lub bezrdzeniowego. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

 • Altana AL-1501 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana z drewna klejonego lub bezrdzeniowego. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. 

 • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, parków czy skwerów to ławka metalowa BK-0028. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko stanowią deski drewniane malowane w kolorze niebieskim lub brązowym. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w gruncie. 

 • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, parków czy skwerów to ławka metalowa BK-0030. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko oraz oparcie stanowią deski drewniane malowane na kolor niebieski lub brązowy. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w gruncie.

 • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, parków czy skwerów to ławka metalowa BK-0030/1. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko oraz oparcie stanowią deski drewniane malowane na kolor niebieski lub brązowy. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w gruncie.

 • Skorzystaj z możliwości zabezpieczenia rowerów na swoim obiekcie - oferujemy w tym celu stojak na rowery BK-0032/5. Jest to urządzenie z miejscem na pięć pojazdów, metalowe, malowane proszkowo, zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Stojak montowany jest na stałe bezpośrednio w gruncie. 

 • Skorzystaj z możliwości zabezpieczenia rowerów na swoim obiekcie - oferujemy w tym celu stojak na rowery BK-0032/3. Jest to urządzenie z miejscem na trzy pojazdy, metalowe, malowane proszkowo, zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Stojak montowany jest na stałe bezpośrednio w gruncie. 

 • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, terenów sportowych, terenów przyszkolnyvh itp. to ławka metalowa BK-0034. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko stanowią deski drewniane malowane na kolor niebieski lub brązowy. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w...

 • Kosz BK-0038 to produkt uzupełniający przestrzeń publiczną. Pozwala zachować czystość na placu zabaw, a jego wykonanie zapewnia estetykę i sprawia, że dobrze komponuje się z innymi urządzeniami. Urządzenie wykonane z rur malowanych proszkowo, oraz z blachy. Montaż na stałe, bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Kosz z daszkiem BK-0038/1 to produkt uzupełniający przestrzeń publiczną. Pozwala zachować czystość na placu zabaw, a jego wykonanie zapewnia estetykę i sprawia, że dobrze komponuje się z innymi urządzeniami. Urządzenie wykonane z rur malowanych proszkowo, oraz z blachy. Montaż na stałe, bezpośrednio w gruncie. Możliwość zmian systemowych na życzenie klienta.

 • Niezbędny element placu zabaw to tablica na regulamin CM-0300. Urządzenie umożliwia w sposób widoczny umieścić treść regulaminu korzystania z placu zabaw. Tablica z płyty HPL jest umieszczona na stalowej rurze konstrukcyjnej malowanej proszkowo. Montaż rury bezpośrednio w gruncie. 

 • Niezbędny element placu zabaw to tablica na regulamin CM-0301. Urządzenie umożliwia w sposób widoczny umieścić treść regulaminu korzystania z placu zabaw. Tablica z płyty HPL jest umieszczona na stalowej rurze konstrukcyjnej malowanej proszkowo. Montaż zabetonowanej rury bezpośrednio w gruncie. 

 • Bardzo popularnym uzupełnieniem naszej oferty jest wieszak na ubrania CM-0301/2. Urządzenie rozwiązuje częsty problem z odzieżą dzieci, narażoną na placu zabaw na zniszczenia mechaniczne i brud. Wieszak wykonano ze stali malowanej proszkowo, farbami odpornymi na ścieranie i warunki atmosferyczne. Montaż przez zabetonowanie słupów w gruncie. 

Pokazuje 1 - 15 z 44 elementów