Lista produktów producenta: CROQUET

Firma Croquet jest wieloletnim producentem wyposażenia placów zabaw dla dzieci.

Celem naszej firmy jest projektowanie i produkcja funkcjonalnych, bezpiecznych oraz trwałych urządzeń na place zabaw, łączących nowoczesne technologie, ciekawe wzornictwo i wysoką jakość. Dysponując wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, nieustannie doskonalimy technologię produkcji, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz poszerzamy asortyment o nowe wzory.

Oferowane przez nas urządzenia znajdują uznanie wśród użytkowników zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszym klientom zapewniamy serwis na najwyższym poziomie, terminowość dostaw i konkurencyjne ceny. Służymy pomocą w doborze odpowiednich urządzeń oraz profesjonalnym doradztwem przy aranżacji przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, mając nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem i stanie się inspiracją przy tworzeniu atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych placów zabaw dla dzieci.

                                                                                                                                                                                                                                                                      Zespół Croquet

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 663 elementów
  • Wiata AL-1400 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana z desek impregnowanych ciśnieniowo. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Wiata AL-1401 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana belek oraz desek drewnianych. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Altana AL-1500 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana z drewna klejonego lub bezrdzeniowego. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie.

  • Altana AL-1501 to doskonałe rozwiązanie przy planowaniu przestrzeni na placach zabaw. Zbudowana, by chronić dzieci od słońca i deszczu, tworzyć miejsce spotkań i zabaw grupowych - wszystko to z zachowaniem cenionych u klientów kształtów i kolorystyki. Wykonana z drewna klejonego lub bezrdzeniowego. Montaż na kotwach lub bezpośrednio w gruncie. 

  • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, parków czy skwerów to ławka metalowa BK-0028. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko stanowią deski drewniane malowane w kolorze niebieskim lub brązowym. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w gruncie. 

  • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, parków czy skwerów to ławka metalowa BK-0030. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko oraz oparcie stanowią deski drewniane malowane na kolor niebieski lub brązowy. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w gruncie.

  • Klasyczna propozycja dla placów zabaw, parków czy skwerów to ławka metalowa BK-0030/1. Konstrukcja ławki wykonana jest ze stali malowanej proszkowo w kolorze żółtym lub czarnym. Siedzisko oraz oparcie stanowią deski drewniane malowane na kolor niebieski lub brązowy. Produkt cechuje trwałość i estetyka, a także intuicyjny montaż bezpośrednio w gruncie.

  • Skorzystaj z możliwości zabezpieczenia rowerów na swoim obiekcie - oferujemy w tym celu stojak na rowery BK-0032/5. Jest to urządzenie z miejscem na pięć pojazdów, metalowe, malowane proszkowo, zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Stojak montowany jest na stałe bezpośrednio w gruncie. 

  • Skorzystaj z możliwości zabezpieczenia rowerów na swoim obiekcie - oferujemy w tym celu stojak na rowery BK-0032/3. Jest to urządzenie z miejscem na trzy pojazdy, metalowe, malowane proszkowo, zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych. Stojak montowany jest na stałe bezpośrednio w gruncie. 

Pokazuje 1 - 15 z 663 elementów